Перед заказом звоните пожалуйста для уточнения модели и наличия!!!
Особенности модели Vitals BKZ 4518n 15“ Kit:
В комплект входит 1 шина + 2 цепи 15“
- алюминиевый картер двигателя высокого качества с дополнительной защитой;
- высокоэффективный бумажный воздушный фильтр – для максимальной очистки воздуха поступающего в карбюратор;
- усиленный коленвал обеспечивает бесперебойную работу двигателя;
- съёмная ведущая звездочка обеспечивает быстрый ремонт или замену звездочки;
- легкий старт - усилие, прикладываемое пользователем при запуске двигателя бензопилы, снижено на 30 %;
- высококачественный карбюратор – обеспечивает легкий запуск и стабильную работу пилы;
- хромированное покрытие стенок цилиндра обеспечивает повышенную износостойкость при работе цилиндро-поршневой группы;
- механизм натяжения цепи расположен сбоку, что значительно облегчает регулировку натяжения цепи;
- обновленный уникальный дизайн;
- бесключевой доступ к воздушному фильтру;
- 2 компрессионных кольца;
- современная антивибрационная система;
- регулируемый масляный насос;
- высокопрочный качественный корпус из полиамида;
- эффективный тормоз цепи - время срабатывания тормоза цепи составляет 0,12 с!
- высокая скорость цепи обеспечивает высокую продуктивность работы;
- шина и цепь высокого качества.
Описание бензопилы Vitals BKZ 4518n 15“ Kit:
|
Гарантія найвищої якості Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 15“ Kit призначена для швидкого перепилювання стовбурів і гілок дерев і чагарників, а також для розпилювання виробів зі свіжої та сухої деревини і деревинно-стружкових матеріалів різної товщини і конфігурації, в тому числі дощок, брусів, плит ДСП і ОДСП. Висока якість і надійність даного виробу в роботі поєднуються з простотою в процесі експлуатації і обслуговування. Ця бензопила оснащена економічним бензиновим двотактним двигуном потужністю 2,3 к.с. при максимальній частоті обертання коленвала 11000 об/хв. Хромування внутрішньої поверхні циліндра двигуна забезпечує тривалий термін служби двигуна завдяки збільшенню зносостійкості стінок циліндра. На виріб встановлена 15-дюймова шина. Даний показник прийнято вважати ідеальним для виконання робіт в побуті, в тому числі і з деревиною великого діаметру. За рахунок високої швидкості ланцюга, який дорівнює 18 м/с, забезпечується висока продуктивність роботи. До комплекту входять: 1 шина та 2 ланцюга 15". |
|
|
|
Функція «Легкий старт» Завдяки системі «Легкий старт» зусилля, що прикладається користувачем під час запуску двигуна бензопили, знижено на 30%. Таким чином, немає необхідності смикати стартер, достатньо лише плавно витягнути його мотузку. Щоб виключити перегрів і запобігти корозії слід передбачити і передчасний знос шини і ланцюга — для цього конструкцією передбачена ефективна система автоматичного змащення. |
|
Високоефективний повітряний фільтр Повітря, що подається до циліндра бензопили, очищується за допомогою високоефективного змінного фільтра паперового типу, який забезпечує краще очищення повітря від пилу в порівнянні з фільтрами інших типів. Під час проведення технічного обслуговування користувачеві надається швидкий доступ до повітряного фільтру — кришка фільтра зафіксована одним гвинтом-баранчиком, завдяки чому немає необхідності використовувати спеціальні ключі. |
|
|
|
Підвищена безпека Для безпеки роботи конструкцією даної моделі передбачене ефективне гальмо ланцюга з часом спрацьовування 0,12 c. У разі віддачі або «зворотного удару» ланцюгове гальмо спрацьовує дуже швидко, обертання ланцюга при цьому негайно припиниться. |
|
Комфорт в роботі Щоб в значній мірі знизити рівень вібрації, бензопила Vitals BKZ 4518n 15“ Kit оснащена спеціальними амортизаторами — ефективними демпферними опорами, які поглинають вібрацію, захищаючи тим самим руки користувача від негативного впливу. |
|
Збільшена гарантія
Гарантійний термін на бензопилу ланцюгову Vitals BKZ 4518n 15“ Kit становить 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 6.5 кг |
| Длина шины | 381 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Скорость вращения цепи | 15 м/сек |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.3 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 600 мл |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.12 сек |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Хромированный цилиндр | Да |
| 2 компрессионных кольца | Да |
| Регулируемый маслонасос | Да |
| Усиленный коленвал | Да |
| Высококачественный карбюратор | Да |
| Высококачественная шина и цепь | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки, мм | 520х330х320 |
| Масса нетто/брутто, кг | 6,5/7,0 |
| Скорость холостого хода, об/мин | 3000 |
| Тип топлива | смесь бензина с маслом 25:1 |
| Тип двигателя | 2-тактный с воздушным охлаждением |
- Цена: 4 857 ₴












