Особенности насоса погружного колодезного VITALS AQUA 5-7DCw 4260-1.7f:
- - Обмотка статора електродвигуна з якісного мідного дроту;
- Вал насоса виготовлений із нержавіючої сталі;
- Встановлені високоякісні підшипники виробництва компанії C&U;
- Якісні керамічні сальники торцевого ущільнення;
- Корпус насоса виготовлений із нержавіючої сталі;
- Нижній забір води;
- Укомплектований пультом керування;
- Охолодження двигуна перекачуваною рідиною;
- Поплавковий вимикач забезпечує своєчасне вмикання і вимикання двигуна.
Описание насоса погружного колодезного VITALS AQUA 5-7DCw 4260-1.7f:
Багатоступеневі відцентрові колодязні насоси Vitals Aqua серії 5DCw відносяться до класу заглибних моноблочних насосів з вертикальним розташуванням валу. Двигун розташований у верхній частині насоса. Насосна частина розташована знизу, в її корпусі є отвори для забору води, а у верхньому фланці – різьбовий патрубок для підключення трубопроводу і зворотній клапан. Перекачування відбувається завдяки обертанню багатоступінчатої батареї робочих коліс, встановлених на одному ведучому валу.
Підвішування насоса здійснюється на гнучкому тросі за спеціальні вушка. Також допускається робота насоса при частковому зануренні.
Умови до експлуатації:
- Розмір неабразивних частинок не повинен перевищувати 0,5 мм.
- Загальний вміст механічних домішок у воді не повинен перевищувати 20 г/м3.
- Вода не повинна мати високий ступінь мінералізації – не більше 1500 г/ м3 у сухому залишку.
- Показник кислотності (рН) повинен перебувати в діапазоні від 6,5 до 9,5.
- Вміст хлоридів не більше 400 г/ м3, сірководню – не більше 1,5 г/ м3.
- Робочий діапазон температури води, яка перекачується – від +4 °С до +35 °С.
- Мінімальний діаметр свердловини становить 300 мм.
- Максимальна глибина занурення 15 м.
Продуктивность насоса при 2850 об/мин
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 69 м |
| Пропускная способность | 7.68 куб. м/час |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Максимальная глубина погружения | 40 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 4 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 17.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 0.5 мм |
| Вид насоса | Колодезный |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Обмотка 100% медь | Да |
| Вал из нержавейки | Да |
| Пульт управления | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 15 м |
| Диаметр нагнетательного патрубка | G1,25-B |
| Габариты насоса, мм | 126х656 |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
- Цена: 5 747 ₴








