Зварювальний полуавтомат TIG + MIG-MAG + ММА 200 А, Латвія Vitals Professional MIG 2000 DP Alu Puls для алюмінія
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ОБОВ'ЯЗКОВО УТОЧНЮЙТЕ НАЯВНІСТЬ І ЗНИЖКУ ПО ТЕЛЕФОНУ!!!
Безкоштовна доставка при замовленні по телефону!
Особливості моделі Vitals Professional MIG 2000 DP Alu Puls:
- мікропроцесорна технологія підтримки синергетичних програм, налаштувань зварювання імпульсом/подвійним імпульсом;
- цифрова система керування процесом зварювання, контроль стабільності зварювальної дуги;
- технологія керування зварюванням металів значної теплопровідності (чотириступенева);
- збереження індивідуальних програм налаштування параметрів зварювання, адаптуючи їх під власні умови праці;
- завантаження налаштувань із енергонезалежної пам’яті;
- застосування потужних IGBT-транзисторів;
- підтримка режимів зварювання ММА, MIG-MAG Synergy, TIG LIFT, Pulse TIG, Pulse MIG, Twin Pulse MIG;
- зварювання алюмінієвого сплаву, нержавійної сталі, тонколистової сталі тощо;
- захист від перегрівання та перенавантаження.
Комплектація моделі Vitals Professional MIG 2000 DP Alu Puls:
- зварювальний апарат - 1;
- зварювальний кабель-електродотримач - 1;
- кабель затискання маси - 1;
- комплект ЗІП - 1;
- інструкція з експлуатації - 1;
- паковання - 1
Опис зварювального апарату Vitals Professional MIG 2000 DP Alu Puls
Зварювальний апарат Vitals Professional MIG 2000 DP Alu Puls належить до ручних інверторних зварювальних апаратів, призначений для:
- ручного дугового зварювання постійним струмом прямої або зворотної полярності (режим «ММА») виробів зі сталі, електродами з покриттям;
- напівавтоматичного ручного дугового зварювання зварювальним дротом постійним струмом (режим «MIG-MAG») вуглецевих і низьколегованих сталей зі використанням захисної атмосфери з інертних газів (вуглекислий газ, аргон або суміші);
- напівавтоматичного ручного дугового зварювання постійним струмом прямої або зворотної полярності (режим «FIux») вуглецевих і низьколегованих сталей без захисного газу із використанням спеціального флюсового зварювального дроту;
- ручного дугового зварювання неплавким (вольфрамовим) електродом з присадним дротом з використанням захисної атмосфери з інертних газів (аргон, гелій або суміші) постійним струмом прямої або зворотної полярності (режим «TIG LIFT») нержавійної сталі, кольорових металів;
- напівавтоматичного імпульсно-дугового зварювання «Pulse» та «Twin Pulse MIG» алюмінієвим зварювальним дротом із використанням захисної атмосфери інертного газу та їх суміші.
Виріб має режими роботи пальника: 2Т, 4Т, S2T, S4T, SPOT (точкове зварювання — для прихвату деталей, що зварюються).
Виріб має імпульсні режими ручного зварювання вольфрамовим електродом з аргоном «TIG»:
- імпульсний режим зварювання «Pulse TIG», який дозволяє отримати кероване перенесення матеріалу без розбризкування з високою концентрацією зварювальної дуги, що підвищує продуктивність процесу та якість зварювального шва;
- двохімпульсний режим зварювання «TWIN PULSE», який дозволяє вести контрольований розігрів металу шва.
Імпульсні режими ідеально підходять для зварювання нержавійної сталі та алюмінієвих сплавів.
Режими керування процесом «Special 2T» (S2T) та «Special 2T» (S4T) дозволяють повністю контролювати формування зварного шва за допомогою додаткових параметрів зварювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1.2 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальная мощность потребления, кВА | 8,5 |
| Номинальная мощность потребления, кВА | 5,1 |
| Напруга холостого ходу, В | 70 |
| Диапазон регулировки силы сварочного тока, - режим работы «MIG-MAG», А: | 50…200 |
| - режим работы «MIG pulse», А | 25…200 |
| - режим работы «TIG pulse» | 10…180 |
| - режим работы «ММА» | 20…180 |
| Емкость карты памяти ручной настройки режимов | 36 |
| Диаметр сварочного электрода с покрытием, мм | 1,6…5,0 |
| Диаметр сварочной проволоки, мм | 0,8; 1,0; 1,2 |
| Скорость подачи сварочной проволоки в режиме сварки «MIG-MAG», м/мин. | 2…16 |
| Коэффициент нагрузки («Х» – рабочий ход) или «рабочий цикл»*, % | 60 |
| ККД, % | 85 |
| Длина постоянно подсоединенного шнура электропитания, м | 2 |
| - защита от перегрева электронных компонентов платы | есть |
| защита от короткого замыкания «IGBT PROTECT» | есть |
| Температура спрацьовування захисту від перегрівання, <unk> С | 100 |
| Класс теплостойкости изоляции | F |
| Класс защиты корпуса изделия | IP21S |
| - «Arc Force» (форсаж дуги) | есть |
| «Hot Start» (горячий старт) | есть |
| «Anti Stick» (антиприлипание) | есть |
| - гнездо быстрого подключения для «MIG»-горелки | есть |
| - гнездо разъема подключения сварочного кабеля «Масса» | есть |
| - гнездо разъема подключения сварочного кабеля с электрододержателем | есть |
| Горелка MIG MB 24 KD | кабель с тефлоновой оболочкой, 3 м |
| Держатель электрода медь, | 2,0 м |
| Зажим массы медь, | 2,0 м |
| Габарити упаковки, мм | 540×230×355 |
| Маса нетто / брутто, кг | 14,5/15,5 |
- Ціна: 21 446 ₴












