Кошик
154 відгуків
promo_banner
+380 (66) 892-47-27
Шпонка плюс - інтернет гіпермаркет

Насосні станції вихреві PRO SMART

Насосні станції автоматичні Vitals AQUA серії PRO SMART

 

Постійний доступ до чистої води — один з найважливіших елементів комфортного проживання. Налагодити ефективну роботу водопостачання допоможуть автоматичні насосні станції для приватного будинку ТМ Vitals Aqua. Устаткування відповідає стандартам України, має високі робочі характеристики і конструктивні особливості, які забезпечують довгу службу техніки. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати агрегат необхідної продуктивності для вирішення найрізноманітніших завдань.

Галузь застосування

Станції насосні автоматичні Vitals Aqua серії PRO SMART — призначені для забезпечення в автоматичному режимі стабільного безперебійного постачання чистої холодної води до житлових, побутових і господарських об'єктів, а також інших споживачів. Водозабір може здійснюватися як із напірних локальних або магістральних водопроводів для підвищення тиску води в системі споживача, так і з відкритих водних джерел – свердловин, колодязів, басейнів, водоймищ і т. д.

Станції можуть застосовуватися автономно або у складі багаторівневих розгалужених автоматичних систем водопостачання, а також зрошувальних та іригаційних систем.

В залежності від витрати води споживачами — станція автоматично підтримує встановлений діапазон тиску в системі водопостачання шляхом своєчасного вмикання / вимикання насоса.

Станції насосні автоматичні оснащені консольними роторними відцентровими самостійно засмоктувальними насосами з внутрішнім ежектором. Насоси цього типу забезпечують стабільні параметри потоку води у разі зміни умов роботи, найчастіше їх використовують у тих випадках, коли необхідно отримати великий об'єм води, яка перекачується, забезпечивши при цьому стабільні характеристики водного потоку і уникнувши необхідності заливки води під час кожного запуску. Щоб уникнути частих вмикань і вимикань насоса, і щоб тиск у системі змінювався не стрибкоподібно, а плавно, в конструкції станції передбачений гідроакумулятор (сталевий розширювальний бак з еластичною мембраною) ємністю до 24 літрів.

Насосні станції серії PRO SMART не призначені для перекачування мінеральної чи морської води, хімічно активних, агресивних та легкозаймистих рідин і розчинів. Вода, яка перекачується насосною станцією, не повинна містити абразивні частинки або довговолокнисті включення.

Пристрої призначені для перекачування чистої води без волокнистих і абразивних включень. Не рекомендується використовувати їх для вод з високим ступенем мінералізації. Температура рідкого середовища повинна знаходитися в діапазоні від +4 до +40 ºС. Якщо є ризик, що після забрудненої рідини в трубопроводі, насосної частини та інших робочих елементах можуть утворюватися відкладення, після завершення роботи обладнання рекомендується промити.

 

Переваги насосних станцій Vitals Aqua

Устаткування проводиться відповідно до стандартів ГОСТ 12.2.007.0-75; ISO 8528-8: 2004; CISPR 14-1: 2004; CISPR 14-2: 2007. Техніка Vitals Aqua відрізняється високими робочими характеристиками, надійністю і довговічністю, при дотриманні правил експлуатації не вимагає постійного обслуговування.

До конструктивних достоїнств продукції відносяться:

  • обмотка статора електродвигуна виготовлена з мідного дроту;
  • вбудований захист електродвигуна від перегріву;
  • вал насоса виготовлений із нержавіючої сталі;
  • високоякісні підшипники;
  • графіто-керамічне ущільнення;
  • робоче колесо насоса виготовлене з латуні;
  • корпус насоса виготовлений із чавуну;
  • кабель живлення у комплекті постачання.

Торгова марка Vitals Aqua пропонує різні за характеристиками автоматичні насосні станції для дачі, заміського будинку або квартири, реалізує продукцію оптовими партіями з доставкою по території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner