Кошик
154 відгуків
promo_banner
+380 (66) 892-47-27
Шпонка плюс - інтернет гіпермаркет

Електрорубанки

Електрорубанки

Не дивлячись на високий ступінь механізації і автоматизації технологічних операцій по обробці виробів із дерева, частка ручної праці в столярній і плотницком справі ще досить висока, і для його полегшення застосовуються спеціальні та універсальні інструменти, серед яких ручні електрорубанки і аксесуари до них займають важливе місце.

Найбільшими перевагами ручного електрорубанки є його висока продуктивність у поєднанні з універсальністю застосування. В залежності від конструктивних особливостей і потужності електродвигуна, глибина знімання стружки електрорубанком здатна досягати 3 мм за один прохід.

У той же час, на відміну від стаціонарно встановленого на масивній рамі фугувального верстата, що виконує, по суті, ту ж роботу, що і електрорубанок, у електрорубанки набагато більша ступінь свободи. Їм можна працювати, що називається, «по місцю» - там і тоді, коли в цьому є потреба. Наприклад – при підгонці порогів і лутки дверного отвору, полотна дверей або навіть дощок опалубки.

На передній, рухомої частини підошви електрорубанка, переміщенням якої відбувається регулювання глибини різу, зазвичай выфрезерованы від одного до трьох кутових пазів різної глибини. Ці пази служать для точного напрямку і витримування розміру при знятті фасок з гострих граней деталей прямокутного перерізу.

Можливості електрорубанки значно розширюються застосуванням змінних аксесуарів і пристосувань до нього. Іноді вони включаються в комплект поставки електрорубанки, іноді їх доводиться купувати окремо. При цьому треба пам'ятати, що аксесуари для однієї моделі електрорубанки можуть не підходити до іншої моделі.

Найпоширенішими типами аксесуарів для електрорубанком Vitals є:

  • змінні ножі з одностороннім або двостороннім заточуванням;
  • різної форми і розмірів напрямні для виконання паралельних проходів з регулюванням ширини кожного проходу;
  • насадки для вибірки шпунтів або чверті;
  • стійка для закріплення електрорубанки у фіксованому перевернутому положенні;
  • мішки для збору стружки;
  • адаптери для підключення шланга пилососа.

Змінні ножі є витратним матеріалом і з усіх видів аксесуарів купуються найбільш часто. Решта аксесуарів, насадок і пристосувань при дбайливому ставленні до них служать стільки ж часу, скільки і сам електрорубанок.

Найбільш складне пристосування - стійка для закріплення електрорубанки у фіксованому перевернутому положенні. Вона дозволяє перетворити електрорубанок в мініатюрний фугувальний верстат і обробляти на ньому не тільки деталі плоскі або прямокутного перерізу, але і деталі інших, більш складних форм, наприклад з циліндричним або овальним перетином.

Дізнатися вартість і купити електричні рубанки Vitals та аксесуари до них ви можете прямо зараз в одному з інтернет-магазинів, а можете скористатися для цього будівельним супермаркетом або магазином електроінструментів. Електрорубанки Vitals зроблять вашу працю легше і комфортніше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner