Кошик
154 відгуків
promo_banner
+380 (66) 892-47-27
Шпонка плюс - інтернет гіпермаркет

Циркулярні пилки

Пила циркулярна

Електрична циркулярна пила або просто «циркулярка» є фактично заміною звичайної ручної пилки при проведенні столярних і теслярських робіт, виготовленні меблів, монтажі опалубки і т. п. Вона в кілька разів підвищує продуктивність праці на подібних операціях. Головна її відмінність від ланцюгової пили – акуратність і точність різу.

Циркулярною пилкою можна робити тільки прямолінійні різи у поздовжньому або поперечному напрямку. Для вирізки криволінійних профілів циркулярна пила по дереву не застосовується. Але у багатьох циркулярок є можливість змінювати кут нахилу ріжучого диска і робити пропили під кутом 45° до поверхні заготовки. Також можна заздалегідь встановлювати задану глибину пропилу для отримання пазів і канавок.

Конструктивно циркулярна пила являє собою електродвигун, безпосередньо або через редуктор приводить у рух дискову многозубую пилу. Двигун з пилкою встановлені на маятниковому механізмі, в свою чергу шарнірно закріплений на плоскому металевій основі. Робочий хід пилки здійснюється вручну, а повернення її у верхнє положення – за допомогою поворотної пружини.

Оскільки швидко обертається дискова пила є дуже небезпечним елементом, вона закрита двома кожухами – зверху нерухомим і знизу рухомим, який автоматично відкривається при торканні оброблюваної деталі.

Розпилювання матеріалів здійснюється або за заздалегідь нанесеною розміткою, або за обмежувальним напрямних, лінійок і упорів. Спочатку вона призначена для робіт по дереву, але при встановленні відповідних пильних дисків її можна використовувати для розпилювання пластикових заготовок і навіть м'яких металів.

Циркулярні пили розрізняються по потужності двигуна і діаметром пильного диска, у ряді випадків можлива зміна частоти обертання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner