Кошик
154 відгуків
promo_banner
+380 (66) 892-47-27
Шпонка плюс - інтернет гіпермаркет

Бензинові газонокосарки

Газонокосарка бензинова

Газонокосарка, безумовно, є найкращим засобом приведення трав'яного покриття газону або галявини в ідеальний стан і підтримання її в такому вигляді. Найголовніша перевага газонокосарки в тому, що вона дозволяє автоматично витримувати заздалегідь задану висоту скошування, тому при роботі з газонокосаркою залишається тільки стежити, щоб не залишилося нескошених ділянок.

Існує багато різновидів цих апаратів, але в основному вони діляться за типом приводу:

 1. Газонокосарка бензинова.
 2. Газонокосарка електрична.

Бензинові газонокосарки є повністю автономними пристроями і з успіхом застосовуються для стрижки трави на самих різних ділянках: газонах, спортивних майданчиках, футбольних полях і полях для гольфу, тенісних кортах, а також на прибудинкових та паркових скверах, галявинах та інших елементів ландшафтного дизайну.

Якщо ви хочете, щоб ваш газон виглядав не гірше, ніж у палаці англійської королеви, і з цією метою вирішили купити газонокосарку бензинову марки Vitals, ви не пошкодуєте про своє рішення, так як це надійні, випробувані агрегати. Пристрій газонокосарок досить просте: бензиновий, чотиритактний з повітряним охолодженням двигун з великою швидкістю обертає металевий ніж пропелерного типу, який зрізає всю траву, що потрапляє в його площина обертання. Висота зрізу регулюється з допомогою перестановки коліс газонокосарки на різний рівень. Рукоятка оператора також регулюється по висоті, а для зручності зберігання і транспортування вона може складатися.

Скошена трава, в залежності від конструкції і налаштування кожної конкретної моделі, направляється в одному з чотирьох напрямків:

 • в травозбірник.;
 • в задній викид;
 • бічний викид;
 • на мульчування.

У першому випадку скошена трава видаляється з оброблюваної поверхні: вона збирається в спеціальну ємність – пластиковий або комбінований матерчато-пластиковий травозбірник, і за його заповненні виноситься з газону. У другому і третьому варіантах скошена трава викидається прамо на поверхню газону. При мульчуванні трава також викидається на поверхню газону, але попередньо подрібнюється, перетворюючись на природне органічне добриво.

Технічні характеристики бензинових газонокосарок Vitals

 • тип двигуна – бензиновий чотирьох одноциліндровий, повітряного охолодження;
 • що розвивається потужність 1,6 – 2,6 кВт;
 • ширина скошування 398-501 мм;
 • висота скошування від 24 до 75 мм;
 • вага від 21,7 до 41,5 кг

Деякі моделі газонокосарок ТМ Vitals мають механічний привід на колеса і самостійно переміщаються по газону, оператору треба лише спрямовувати їх рух. Придбати бензинову газонокосарку Vitals можна не тільки в інтернет-магазинах, але і в спеціалізованих точках продажу садово-паркової техніки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner