Кошик
154 відгуків
promo_banner
+380 (66) 892-47-27
Шпонка плюс - інтернет гіпермаркет

Перфоратори

.

Перфоратор

Хоча перфоратор за зовнішнім виглядом дуже нагадує велику електродриль, який за своєю конструкцією та можливостям він все-таки стоїть ближче до відбійного молотка. Іншими словами, перфоратор це не дриль, головне завдання якої – свердлити, але яка може при цьому вдаряти по свердлу, а відбійник, головне завдання якого довбати, але при цьому він може обертати робочий інструмент і свердлити. Головний аргумент на користь того, щоб купити перфоратор, цілком очевидний: перфоратор має набагато більшу енергію удару, ніж ударна дриль, і працює свердлами пробійники та більшого діаметру, а значить і продуктивність у нього також значно вище.

Основна сфера застосування перфоратора – ремонтно-будівельні та монтажні роботи.

До основних операцій, виконуваних з допомогою перфоратора, можна віднести

 1. Свердління з ударним впливом отворів в твердих стінових матеріалах, стельових перекриттях, підлогових і дорожніх покриттях: в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті тощо
 2. Свердління без ударного впливу отворів в деревині, металі, кераміці а також різних синтетичних матеріалах.
 3. Довбання, розколювання і розпушення будівельних та конструкційних матеріалів середньої міцності бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід.
 4. Штробирование пазів під приховану електропроводку та інші комунікації.
 5. Ущільнення з допомогою трамбовочной вставки пухких грунтів, сухих відсипань і будівельних сумішей.
 6. Закручування і відкручування із застосуванням спеціальних насадок великорозмірних кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів та гайок).

Для генерації ударної дії в перфораторах ТМ Vitals застосовується досить складний за конструкцією, але вельми ефективний електро-пневматичний механізм, що забезпечує високу енергію удару. Для затиску інструменту використовується патрон з хвостовиком за стандартами SDS-plus або SDS-max. Оскільки працювати перфоратором доводиться в різних просторових положеннях, цей інструмент добре збалансований і оснащений додатковою поворотною рукояткою.

Технічні характеристики мережевих перфораторів ТМ Vitals

 • напруга живлення 230 В, частота 50 Гц;
 • мощность двигателя 620 – 1600 Вт;
 • частота оборотов холостого хода 0 – 900 об/мин;
 • энергия удара 2,1 – 9,0 Дж;
 • частота ударов 0 – 4850 1/мин;
 • максимальный диаметр патрона 13 мм;
 • максимальный диаметр сверления в бетоне 40 мм, в металле 13 мм, в дереве 42 мм;
 • вес 2,9 - 7,3 кг.

Если вам часто приходится пробивать отверстия или проемы в стенах, полах или потолках, наилучшим решением проблемы будет купить перфоратор Vitals – мощный, надежный, удобный, долговечный, и - по разумной цене

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner