Кошик
154 відгуків
promo_banner
+380 (66) 892-47-27
Шпонка плюс - інтернет гіпермаркет

Міксера будівельні

Міксер будівельний

Міксер будівельний застосовується при виробництві ремонтно-будівельних робіт, де дуже часто доводиться перемішувати різні сухі і рідкі будівельні суміші, суміші та фарби. Зрозуміло, можна використовувати для цього звичайні універсальні електродрилі, в патрон яких вставляється відповідний за розміром шнек або віночок. Але треба розуміти, що характер навантажень і режими роботи, що виникають при перемішуванні, зовсім не такі, на які розраховані дрилі, тому навіть при достатній потужності дриль цілком може зламатися або повністю вийти з ладу.

Мережеві будівельні ручні міксери призначені для роботи з малими та середніми швидкостями обертання шпинделя в умовах виникнення великого моменту опору. До того ж, завдяки особливостям конструкції, їх набагато зручніше тримати в руках. При цьому вони не бояться різких змін крутного моменту, тому ними можна перемішувати склади з вмістом твердих включень розміром до 30 мм

Будівельні міксери поділяються на дві категорії. По-перше, це власне вузькоспеціалізовані професійні міксери, оснащені кільцевими рукоятками, одним або двома змінними віночками і призначені для виконання важких робіт по перемішування сумішей та сумішей з високою в'язкістю. По-друге, це більш універсальні, але менш потужні дрилі-міксери, мають трехкулачковые патрони і призначені для перемішування рідких сумішей з малою в'язкістю або невеликих кількостей в'язких продуктів. Але їх також можна затиснути свердло і використовувати як звичайну електродриль. В залежності від конструкції, конкретні моделі мають регулювання частоти обертання шпинделя в одному або двох діапазонах швидкостей, реверс, плавний пуск, додаткові рукоятки та інші особливості.

Технічні характеристики міксерів та дрилі-міксери ТМ Vitals:

  • Напруга 230 В, частота 50 Гц.
  • Максимальна потужність 850 – 1600 Вт.
  • Максимальний крутний момент 65 - 141 Нм.
  • Частота обертання холостого ходу 0 - 800 об/хв
  • Максимальний діаметр насадки (віночка або шнека) 120 – 140 мм
  • Вага 3,9 – 7,7 кг

Якщо ви займаєтеся ремонтно-будівельними роботами, міксер не просто полегшить виконання завдання і збереже вам масу часу на підготовчих операціях, але і дозволить заощадити гроші, так як його електродвигун завжди працює в оптимальному режимі, без перегріву, а значить витрачає менше електроенергії. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner