Кошик
154 відгуків
promo_banner
+380 (66) 892-47-27
Шпонка плюс - інтернет гіпермаркет

Садові пилососи

 

Садовий пилосос, зовсім недавно колишній абсолютної екзотикою серед традиційних представників садово-городньої техніки, поступово стає одним із звичайних і реально необхідних інструментів сучасного господаря, цінує свій час і свою працю. У самому справі, прибирання палої листя, дрібних гілочок і торішніх стебел рослин, скошеної трави з допомогою звичайних мітли і грабель може зайняти досить тривалий час навіть на невеликій ділянці, не кажучи вже про солідному сквері або парку. Так от, садовий пилосос робить цю роботу не тільки більш легкою і швидкою, але і набагато більш якісною, забезпечуючи практично ідеальну чистоту, так як ретельно вибирає навіть дрібні частинки сміття із затишних куточків або сплетінь трав'яних стебел, звідки їх дуже складно отримати тими ж граблями.

Ще однією проблемою, яку допомагає вирішити садовий пилосос, є утилізація садового сміття. Зазвичай це сміття згрібається в купки, які потім спалюють. Але вологе листя і подопревшие гілочки погано горять, виділяючи величезну кількість їдкого диму, забруднюючи атмосферу і псуючи настрій всім, хто живе по сусідству людям. Садовий пилосос для листя і гілок в режимі всмоктування збирає їх у мішок, який зручно переносити і розвантажувати на транспортний засіб для вивезення до місця складування або переробки. А в режимі мульчування садовий пилосос швидко подрібнює весь цей сміття, перетворюючи його в високоефективне органічне добриво.

Крім того садовий пилосос може працювати і в якості повітряної мітли, якщо переключити його в режим «видування». Це особливо зручно при регулярному прибиранню тротуарів, проїздів, садових і паркових доріжок, дитячих і спортивних майданчиків, автостоянок та дворових територій.

За принципом дії садовий пилосос багато в чому схожий на звичайний побутовий пилосос, але ось зовнішнім виглядом і пристроєм вони один від одного помітно відрізняються. Основним елементом садового пилососа є двигун, на валу якого встановлений вентилятор. При обертанні вентилятора створюється потужний потік повітря, який, в залежності від обраного режиму роботи всмоктування/видування, може рухатися по трубі в одному з двох напрямків – на вхід і на вихід. При режимі «мульчування» листя і органічне сміття засмоктуються в трубу, подрібнюються крильчатку вентилятора і надходять в мішок-збірник.

Необхідно відзначити, що двигун садового пилососа може бути і бензиновий і електричний. Важливою перевагою електричного садового пилососа перед бензиновим є простота запуску та обслуговування, відсутність вихлопних газів і парів бензину. До того ж, електричний садовий пилосос набагато економічніше бензинового, так і менш галасливий.

Технічні характеристики садового пилососа

  • Тип двигуна – електричний.
  • Напруга живлення 220 В, частота струму 50 Гц.
  • Потужність 2400 Вт.
  • Швидкість обертання вентилятора 10000-15000 об/хв.
  • Швидкість повітряного потоку 160-270 км/ч.
  • Витрата повітря до 12 куб. м/хв.
  • Коефіцієнт мульчування 10:1.
  • Об'єм мішка-збірки 40 л.
  • Вага 3,5 кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner