Кошик
154 відгуків
promo_banner
+380 (66) 892-47-27
Шпонка плюс - інтернет гіпермаркет

Стрічкові шліфувальні машини

Стрічкова шліфмашина

Стрічкова шліфмашина є одним з найбільш поширених електроінструментів для обдирання, зачистки та підготовки під фінішну обробку або під нанесення лакофарбового покриття плоских великогабаритних поверхонь з дерева, металу, пластику, гіпсу і гіпсокартону, а також шпакльованих стінових матеріалів – тобто всіх, які можна обробляти наждачним папером.

Основні види робіт, які виконує стрічкова шліфмашина:

 • шліфування та полірування плоских граней окремих деталей;
 • вирівнювання, шліфування та полірування площин, зібраних з кількох елементів;
 • остаточна підгонка деталей для складання конструкцій, наприклад корпусних меблів;
 • зачистка і підгонка торців листових матеріалів;
 • зняття фасок і галтовка (згладжування) на стику кутів граней;
 • видалення старих лакофарбових покриттів;
 • зачистка плоских поверхонь від корозії і в'їдаються забруднень;
 • зачищення і шліфування дрібних деталей в режимі стаціонарного кріплення шліфмашини.

На відміну від вібраційних та роторних шліфмашин, в стрічковою шліфувальною машиною обробка виробу здійснюється быстродвижущейся, склеєної в кільце стрічкою (чого і утворилася назва «стрічкова») з наждачного паперу. Ця стрічка надівається на розташовані в нижній частині шліфмашини ролики, один з яких, зазвичай – задній, є провідним, а другий – напрямних. Зовні це нагадує широку гусеницю трактора або снігохода.

Ведучий ролик приводиться в рух електродвигуном, а положення направляючого ролика регулюється для забезпечення правильного натягу абразивної стрічки. Внизу, між роликами, знаходиться плоска металева підошва. Вона по-перше щільно притискує ковзаючу по ній наждачний стрічку до оброблюваної поверхні для забезпечення контакту та ефективного шліфування шкурою, по-друге забезпечує площинність обробки, з-за чого цей електроінструмент носить також назву плоскошліфувальна машина.

Наждачний папір, яку в просторіччі часто називають «шкуркою», підбирається різної зернистості, в залежності від того, який матеріал обробляється і яка операція проводиться. Зазвичай для обдирання або знімання товстого шару матеріалу застосовують грубу грубозернисту шкірку, а для остаточної шліфовки і поліровки – саму дрібнозернисту.

В корпусі стрічкової шліфмашини розміщений електродвигун з поздовжнім або поперечним розташуванням осі обертання, а також система передачі обертального моменту від валу двигуна до ведучого ролику – редуктор або ремінна передача. Швидкість руху стрічки регулюється зміною швидкості обертання двигуна. Всі моделі оснащені передньої і задньої рукоятки і захистом абразивної стрічки від пошкодження. Також є засоби відводу пилу – фільтри і патрубки для пилососа.

Технічні характеристики стрічкових шліфувальних машин ТМ Vitals:

 1. Напруга живлення 220-230 В, 50 Гц
 2. Потужність електродвигуна 600-920 Вт
 3. Швидкість обертання абразивної стрічки 150-750 об/хв
 4. Ширина абразивної стрічки 76 мм
 5. Вага - 2,4-3,7 кг

Необхідно відзначити, що інтенсивність обробки площині стрічкової шлифмашиной залежить не тільки від зернистості наждачного паперу і швидкості руху летны, але і від того, з якою силою шліфмашина притискається майстром до оброблюваної поверхні. При цьому важливо дотримуватися рівномірність притиснення, так як перекіс викликає прискорений знос абразивної стрічки і навіть її розрив.

Купити стрічкову шліфувальну машину ТМ Vitals за доступною ціною можна прямо зараз в одному з інтернет-магазинів, або скористатися для цього послугами спеціалізованих торгових точок з продажу електроінструменту – висока якість стрічкових шліфувальних Vitals залишиться незмінним.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner