Велосипед з електромотором SPARK BLOOM 14" 48V/400W/12Ah Салатовий електровелосипед електровелоскутер
-24%


19 668 ₴
14 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 246422
+380 (66) 892-47-27
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Консультація по телефону 066-892-47-27
SPARK BLOOM – стильний електровелоскутер, що дає більше за розумні гроші
| /ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Модель | BLOOM |
| Номер моделі | 246419 |
| Тип | Велосипед з електродвигуном |
| Максимальна швидкість, км/ч | До 25 |
| Відстань пробігу на одній зарядці, км | До 30 |
| Максимальна вантажопідйомність, кг | 150 |
| Кут підйому, ° | 14 |
| Матеріал рами | Сталь |
| /ЕЛЕКТРООБОЛАДНАННЯ | |
| Аккумулятор: В (А·ч), тип | Lead-Acid 48 В (12 А·год) |
| Потужність двигуна, Вт | 400 |
| Дисплей | Індикатор увімкнення лівого/правого покажчика повороту; індикатор спідометра; індикатор увімкнення дальнього світла; індикатор одометра; індикатор заряду батареї |
| Зарядний пристрій, В | Вилка EU 220 В/50 Гц |
| Час зарядки, год | 6-8 |
| Передня фара | LED |
| Задня фара | Габаритний ліхтар/стоп-сигнал |
| Ступінь пило- та вологозахисту | IP54 |
| /ТРАНСМІСІЯ | |
| Привод | Задній |
| Кількість передач (режимів) | 3 |
| /ХОДОВА ЧАСТИНА | |
| Передня підвіска | Амортизація |
| Задня підвіска | Амортизація |
| Заднє гальмо, тип | Барабанне |
| Переднє гальмо | Барабанне |
| Колеса | Перфоровані, безкамерні |
| Розмір шин, дюйм | 10-2,5 |
| Кліренс | |
| /ГАБАРИТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПАРАМЕТРИ ТА МАСА | |
| Розміри в розкладеному стані (ДхШхВ), мм | |
| Розміри паковання (ДхШхВ), мм | |
| Маса брутто, кг | 48,4 |
| Маса нетто, кг | 45,4 |
| /ЕРГОНОМІКА | |
| Покажчики поворотів | Є |
| Підніжка | Є |
| Велосипедні педалі | Є |
| Передній кошик | Є |
| Сигналізація | Є |
| Заднє сидіння | Є |
| Ключ дистанційного керування | Є |
| Дзеркала заднього виду | Є |
| Тримач телефону | Є |
| USB-зарядка | Є |
| Круїз-контроль | Немає |
| Кольори | Чорний, сірий, синій, салатовий, темно-червоний, помаранчевий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 356 мм |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка |
| Вага | 45.4 кг |
| Колір | Салатний |
| Потужність електродвигуна | 400 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 30 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Основні | |
| Дистанція пробігу на одному заряджанні, км | До 30 |
| Максимальна вантажність, кг | 150 |
| Кут підіймання,° | 14 |
| Акумулятор: В (А·год), тип | Lead-Acid 48 В (12 А·год) |
| Дисплей | Індикатор вмикання лівого/правого покажчика повороту; індикатор спидометра; індикатор увімкнення дальнього світла; індикатор одометра; індикатор заряду батареї |
| Зарядний пристрій, В | Вилка EU 220 В / 50 Гц |
| Час заряджання, година | 6-8 |
| Передня фара | LED |
| Задня фара | Габаритний ліхтар/стоп-сигнал |
| Ступінь пиловологозахисту | IP54 |
| Привід | Задний |
| Кількість передач (режимів) | 3 |
| Передня підвіска | Амортизація |
| Задня підвіска | Амортизація |
| Заднє гальмо, тип | Барабанний |
| Переднє гальмо | Барабанний |
| Колеса | Перфоровані, безкамерні |
| Розмір шин, дюйм | 10-2,5 |
| Поворотні покажчики | Є |
| Підмножина | Є |
| Велосипедні педалі | Є |
| Передній кошик | Є |
| Сигналізація | Є |
| Заднє сидіння | Є |
| Ключ дистанційного керування | Є |
| Дзеркала заднього огляду | Є |
| Круїз контроль | Немає |
| Тримач телефона | Є |
| USB-зарядка | Є |
| Кольори | Чорний, сірий, синій, салатовий, темно-червоний, оранжевий |
| Діаметр коліс, дюйм | 14 |
- Ціна: 14 999 ₴











